Fındıʞkurdu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gerçekleri Tarih Yazar, Tarihide 6alatasaray!

3 posters

Gerçekleri Tarih Yazar, Tarihide 6alatasaray! Empty Gerçekleri Tarih Yazar, Tarihide 6alatasaray!

Mesaj tarafından melankoliq_kanarya Çarş. Tem. 23, 2008 8:03 pm

BAŞLIK yine 'Cuk' oturdu.. Hakikaten de 'Gerçekleri tarih yazar, tarihi de Galatasaray' diyenler, boşuna dememişler. Şimdi hiç kimse öküzün altında, buzağı aramasın. Ve şu bilimsel (!) yazıyı okusun. Bu yazının herhangi bir kişi ya da kurum ile alakası yoktur. Hele hele alay etme (!) ile kesinlikle ilgisi yoktur. Kim ne derse desin, ülkemizin 'Batı'ya açılan (!) penceresi, medar-ı iftiharı, anlı, şanlı ve çarşamba gecesinden bu yana da 'Kanlı' Galatasarayımız yine tarih yazdı.. İsterseniz bize büyük sevinçler yaşatan bu takımımızın önceki tarihi yazılarını (!) bir hatırlayalım;

Derbi'yi, derbilikten çıkartıp, sıradan bir traş bıçağı olan 'Permatik' havasına sokan ve 127'ye 107 gibi tam 180 senede kapatabilecek (!) 20 galibiyetlik bir farka ulaşmasını sağlayan dünya yüzündeki yegane takımımız...

Bir lig maçında ilk 2 dakikada 3 kez santra yapan (Bkz; Yozgatspor maçı) bir dünya markası.

Bir derbi karşılaşmasında, biri başlama vuruşu olmak üzere tam 7 kere santraya koşan (Çemişkezek maçı!!!!) ünlü Avrupa kulübümüz..

10 kişilik ezeli rakibine 6-0 yenilerek 43 yıllık lig tarihinde müthiş bir rekora imza atan tek takımımız.

Şampiyonlar Ligi'ne katıldığı ilk sene, tek gol atarak tarihe geçen meeeeşşşhurrr ekibimiz...

Belçika'nın Anderlecht takımından 2 maçta 10 gol yiyen ve bu alanda rekor kıran tek takımımız..

Aslında daha böyle bir sürü tarihi yazı var fakat, benim aklıma şimdilik bunlar geldi. 'Ama biz UEFA Kupası ile Süper Kupa'yı alıp, tarih yazdık. Onları yazmayı unuttun' diyenlere selam, tarih yazmaya devam Galatasarayım...

yorumları bekliyorum Laughing
melankoliq_kanarya
melankoliq_kanarya
Özel Üye
Özel Üye

Gerçekleri Tarih Yazar, Tarihide 6alatasaray! Empty Geri: Gerçekleri Tarih Yazar, Tarihide 6alatasaray!

Mesaj tarafından Tatlı Cadı Perş. Tem. 24, 2008 2:53 pm

Very Happy

teşekkürler..!
Tatlı Cadı
Tatlı Cadı
Alışmış Üye
Alışmış Üye

Gerçekleri Tarih Yazar, Tarihide 6alatasaray! Empty Geri: Gerçekleri Tarih Yazar, Tarihide 6alatasaray!

Mesaj tarafından melankoliq_kanarya Perş. Tem. 24, 2008 5:37 pm

ne demek Very Happy
melankoliq_kanarya
melankoliq_kanarya
Özel Üye
Özel Üye

Mesaj tarafından melankoliq_kanarya Perş. Tem. 24, 2008 6:26 pm

arkadaşım kapak yapıyodun ama konuyu okuduğna bile emin değilim
melankoliq_kanarya
melankoliq_kanarya
Özel Üye
Özel Üye

Mesaj tarafından mRv* Perş. Tem. 24, 2008 6:51 pm

lol!
mRv*
mRv*
Gelişmekte Olan Uye
Gelişmekte Olan Uye

Mesaj tarafından Tatlı Cadı Perş. Tem. 24, 2008 8:08 pm

ya pelin bana bulaşma lütfen biz sizin qibi deiliz yani yendiği zaman destekleyip yenmediği zamanda bundan bişi olmaz demioz...

bunu unutma...!

seni bir arkadaşın olarak deil bir admin olarak uyarıyorum...!
Tatlı Cadı
Tatlı Cadı
Alışmış Üye
Alışmış Üye

Mesaj tarafından melankoliq_kanarya Perş. Tem. 24, 2008 10:47 pm

1-sna nie bulaşıyım nagihancım ki beni ne kadar tanıyosun şu ana kadar takımım yense yenilse arkasındayım sözlerine dikkat et
2-bi admin olaraq beni uyarıosun ama admin olarak konulara okumadan cevap da yazıoyosun kıyak iş
ben senden özür dilerim felan demeni beklerdim ki... snn sorunun
kapak olsun gibi laflara da hiç gerek yokdu sonuç ortada
sayqılar...
melankoliq_kanarya
melankoliq_kanarya
Özel Üye
Özel Üye